Yenice Kız Öğrenci Yurdu

Yenice Kız Öğrenci Yurdu

Pek muhterem veliler, çocuğunuzu ve sizleri bu zorlu eğitim ve sınav süresi içerisinde göstermiş olduğunuz emek ve başarılardan ötürü tebrik eder, sizleri Ezine'de görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Öncelikle, şu sıralarda yaşadığınız tatlı telaşı hissedebiliyoruz; Ezine nasıl bir şehir? Çocuğum nerede kalacak? Üniversiteye yakın mı? Üniversiteye ulaşımı nasıl sağlayacak? Güvenilir bir yer mi? Yemek, çamaşır, internet vb. hizmetleri var mı? Telaşa mahal yok! Çünkü Ezine Doğa Pansiyon olarak biz, çocuklarınıza huzurlu ve güvenli bir yurt sunmak için güneşin doğduğu her gün canla başla çalışıyoruz.

Saygıdeğer veliler, çocuklarınızın yabancılık çekmeyeceği, âdeta evlerindeymiş hissiyatına kapılacakları bir ortam sunmak amacıyla çıktığımız bu yolda bizler, çocuklarınıza baba ocağı kadar güvenli, anne kucağı kadar şefkatli bir ortam hazırlamak için Yenice bölgesinde Kız Öğrenci Yurdu hizmeti vermekteyiz. Tarihte eşi görülmemiş nice mücadelelere ev sahipliği yapan Çanakkale'nin, güzelliğiyle kendine hayran bırakan Ezine ilçesindeki Doğa Pansiyon yurdumuz sizler için hizmettedir. Çocuklarınızı yurdumuza gönül rahatlığı ile gönderebilirsiniz.

Doğa Pansiyon olarak bu uğurda çalışırken bizler, profesyonel, tecrübeli ve güler yüzlü yönetim kadromuz ile Yenice 'da Kız Öğrenci Yurdu ile öğrenci ve velilerimizin hizmetindeyiz. Öğrencilerimizin rahatı ve konforu için gerekli olan tüm düzenlemeler özenle yerine getirilmekte, çalışan personellerimiz düzenli ve titizlikle denetlenmektedir.

Doğa Pansiyon olarak biz, çalışanlar ve öğrencileriyle Yenice'da büyük bir AİLEYİZ. Aile ortamının bilinci ve sorumluluğu ile hareket eden yönetim kadromuz, öğrencilerimizin hayata hazırlanırken karşılaştıkları her türlü sorunlarına karşı hassas ve özenlidir. Güven ve huzurun hakim olduğu bu büyük ailede yaşam, günün 24 saati devam etmektedir.

Doğa Pansiyon olarak biz, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Sizleri de bekliyoruz...

Yenice Kız Öğrenci Yurdu Fiyatları

Yenice kız öğrenci yurt fiyatları için İletişim sayfamızdan veya 0 286 618 63 93 numaralı telefon ile fiyatla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Yenice öğrenci yurtları, Yenice uygun fiyata yurt, Yenice bayan yurt, Yenice bayan yurtları, Yenice bayan Öğrenci yutları , Yenice Stüdyo Daireler, Yenice konaklama yerleri, Yenice günlük konaklama mekanları, Yenice apart otel, Yenice yurt fiyatları, , Yenice uygun fiyata yurt, Yenice ucuz yurt, Yenice yurt fiyatları, Yenice kız yurtları, Yenice kız öğrenci yurtları, 18 Mart kız yurtları, 18 Mart kız yurtları,

Yenice Kız Öğrenci Yurdu Öğrenci Yurtları Yurtları Konuk Evleri Kız Yurtları Mzel kız yurtları