Değerli öğrenciler,

Üniversiteli olmak hayatınızın en güzel anılarına açılan bir kapıdır. Doğa kız öğrenci pansiyonu, öğrencilerin taleplerine öncelik veren, hizmet kalitesiyle üniversite hayatınızı güven ve rahatlık içinde geçirmenizi sağlayan, hayatınızı kolaylaştıran imkânlar sunmayı ve üniversite hayatınızdaki güzel anılarınız için aile sıcaklığını aratmayan bir yuva olmayı önemser.

     Üniversiteye yürüyüş mesafesindeki pansiyonumuz, okul servis duraklarına 40 metre yürüme mesafesindedir. Pansiyonumuz 45 öğrenci kapasitelidir.Bu nedenle  aşırı kalabalığın yaratabileceği sorun ve stresten uzak, aile sıcaklığında bir ortama sahiptir.Pansiyonumuz Ezine'de ilk ve tek Milli Eğitim Bakanlığı Ruhsatlı Özel Kız Öğrenci pansiyonudur ve bakanlığın koymuş olduğu tüm standartları sağlamaktadır.

Sizlere güvenli, temiz ve huzurlu bir ortam sunuyoruz. Boş vakitlerinizde ücretsiz masa tenisi, fitness bölümümüz, bilgisayarlarımız, dinlenlenebileceğiniz ve arkadaşlarınızla rahatça sohbet edebileceğiniz teras bölümümüz her zaman hizmetinizde. Yine sadece bizde bulunan ücretsiz gezi bisikletlerimiz okul dönüşü öğrencilerimizin hizmetinde.Birçok gezi vb. etkinlikler sizleri bekliyor.Ücretsiz ingilizce kurslarımız size sunduğumuz imkanlardan. 

Öğrencilerimizin güvenliği ve konforu bizler için çok önemli. Deneyimli, güler yüzlü, öğrencilerin taleplerine öncelik veren personellerimizle,  öğrencilerimize en iyi konaklama hizmetini sunmayı amaçlıyoruz. Pansiyonumuzun herhangi bir siyasi kurum, kuruluş ya da dernekle doğrudan ya da dolaylı bir bağlantısı bulunmamaktadır. Ailesinden belki de ilk kez uzaklaşacak olan öğrencilerimize yuvalarının huzurunu ve güvenliğini sunma sözü veren pansiyonumuza sizleri de bekliyoruz.