Ezine Bayan Yurt

Ezine Bayan Yurt

Pek muhterem veliler, çocuğunuzu ve sizleri bu zorlu eğitim ve sınav süresi içerisinde göstermiş olduğunuz emek ve başarılardan ötürü tebrik eder, sizleri Ezine'de görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Öncelikle, şu sıralarda yaşadığınız tatlı telaşı hissedebiliyoruz; Ezine nasıl bir şehir? Çocuğum nerede kalacak? Üniversiteye yakın mı? Üniversiteye ulaşımı nasıl sağlayacak? Güvenilir bir yer mi? Yemek, çamaşır, internet vb. hizmetleri var mı? Telaşa mahal yok! Çünkü Ezine Doğa Pansiyon olarak biz, çocuklarınıza huzurlu ve güvenli bir yurt sunmak için güneşin doğduğu her gün canla başla çalışıyoruz.

Saygıdeğer veliler, çocuklarınızın yabancılık çekmeyeceği, âdeta evlerindeymiş hissiyatına kapılacakları bir ortam sunmak amacıyla çıktığımız bu yolda bizler, çocuklarınıza baba ocağı kadar güvenli, anne kucağı kadar şefkatli bir ortam hazırlamak için Ezine bölgesinde Bayan Yurt hizmeti vermekteyiz. Tarihte eşi görülmemiş nice mücadelelere ev sahipliği yapan Çanakkale'nin, güzelliğiyle kendine hayran bırakan Ezine ilçesindeki Doğa Pansiyon yurdumuz sizler için hizmettedir. Çocuklarınızı yurdumuza gönül rahatlığı ile gönderebilirsiniz.

Doğa Pansiyon olarak bu uğurda çalışırken bizler, profesyonel, tecrübeli ve güler yüzlü yönetim kadromuz ile Ezine 'da Bayan Yurt ile öğrenci ve velilerimizin hizmetindeyiz. Öğrencilerimizin rahatı ve konforu için gerekli olan tüm düzenlemeler özenle yerine getirilmekte, çalışan personellerimiz düzenli ve titizlikle denetlenmektedir.

Doğa Pansiyon olarak biz, çalışanlar ve öğrencileriyle Ezine'da büyük bir AİLEYİZ. Aile ortamının bilinci ve sorumluluğu ile hareket eden yönetim kadromuz, öğrencilerimizin hayata hazırlanırken karşılaştıkları her türlü sorunlarına karşı hassas ve özenlidir. Güven ve huzurun hakim olduğu bu büyük ailede yaşam, günün 24 saati devam etmektedir.

Doğa Pansiyon olarak biz, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Sizleri de bekliyoruz...

Ezine Bayan Yurt Fiyatları

Ezine kız öğrenci yurt fiyatları için İletişim sayfamızdan veya 0 286 618 63 93 numaralı telefon ile fiyatla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Ezine öğrenci yurtları, Ezine uygun fiyata yurt, Ezine bayan yurt, Ezine bayan yurtları, Ezine bayan Öğrenci yutları , Ezine Stüdyo Daireler, Ezine konaklama yerleri, Ezine günlük konaklama mekanları, Ezine apart otel, Ezine yurt fiyatları, , Ezine uygun fiyata yurt, Ezine ucuz yurt, Ezine yurt fiyatları, Ezine kız yurtları, Ezine kız öğrenci yurtları, 18 Mart kız yurtları, 18 Mart kız yurtları,

Ezine Bayan Yurt Öğrenci Yurtları Yurtları Konuk Evleri Kız Yurtları Mzel kız yurtları