Kazdağı Ayazma Doğa Yürüyüşü ve Piknik Etkinliği (Ücretsiz)

Tanışma etkinliği kapsamında düzenleyeceğimiz ilk etkinliğimiz muhteşem doğasıyla herkesi kendine hayran bırakan kazdağları - Ayazma mesire alanında olacaktır. İnsanı büyüleyen doğal güzellikleriyle birçok efsaneye ve mite konu olan Türkiye'nin cennet köşesi kazdağında (İda) doğa yürüyüşü ve mangal etkinliği, değerli öğrencilerimiz için hazırladığımız etkinliklerden biridir. Heybetli ormanları, buz gibi akan yüzlerce şelalesi, yürüyüş parkurları, her gün insanların çok uzaklardan gelerek akın ettikleri oksijen deposu kazdağları, tüm stres ve yorgunluğunuzu atmanız için sizi bekliyor. Tabiat harikası kazdağlarında sabah kahvaltısının ardından doğa yürüyüşü, öğle vaktinde şelalelerin hemen yanında mangal ziyafeti değerli öğrencilerimizi bekliyor olacak.

 

 

Bozcaada Gezisi (Ücretsiz Ulaşım)

Tarihî ve doğal güzellikleriyle tüm Türkiye'nin gözdesi Bozcaada gezisi etkinliğimiz sizleri bekliyor. Sabah Bozcaada kordonda simit eşliğinde sabah kahvaltısı, Bozcaada kalesini gördükten sonra tarihî Rum evleri ve çiceklerle bezeli eşsiz ada sokakları gözlerinizi kamaştıracak.

 

 

Geyikli Gezisi (Ücretsiz)

Saklı Cennet Geyikli, Eyvah Eyvah filmleri ile tanınarak tüm Türkiye'nin bildiği ve görmek istediği bir cennet oldu. Zeytin diyarı Geyikli, değerli öğrencilerimiz için hazırladığımız etkinliklerden birine ev sahipliği yapacak. Tatil yöremiz Geyikli'nin Odunluk iskelesi mevkisindeki mangal etkinliğimiz, yol sonunda öğrencilerimiz için hazırladığımız veda etkinliklerimizden biri olacak.

 

 18 Mart Üniversitesi Dardonos Şenliklerine  Katılım(Ücretsiz)

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi tarafından düzenlenen bilimsel ve sanatsal etkinliklerin yanı sıra, eğlenceli oyunlar, özgün gösteriler ve coşkulu konserlerin yer aldığı etkinliklere öğrenci velilerimizin onayını almış öğrencilerimizle  katılım sağlayacağız.

 

 

Okul Sonu Mezuniyet Yemeği

Mezun olan öğrencilerimiz için yapacağımız mezuniyet yemeği etkinliği unutulmaz anılarınızdan biri olacak. 

 

NOT: Öğrencilerimizin yorucu ders yükünün yorgunluğunu ve stresini atması için planlamış olduğumuz etkinliklere katılımlar öğrenci ailelerinin yazılı ya da sözlü onayıyla olacaktır.